ВІДНОСИНИ УКРАЇНИ З КРАЇНАМИ ВИШЕГРАДСЬКОЇ ЧЕТВІРКИ ПІСЛЯ ПОВНОМАШТАБНОГО ВОЄННОГО ВТОРГНЕННЯ РОСІЇ
Анотація
Статтю присвячено аналізу співпраці України з Вишеградською групою після повномасштабного воєнного вторгнення Росії, яке стало найбільшим викликом для міжнародного порядку та засад демократії в Європі після Другої світової війни.
У процесі дослідження зроблено висновки, що три країни з чотирьох, що входять до Вишеградської групи, продовжують підтримувати позицію України щодо вступу до ЄС та НАТО, зацікавлені у співпраці з Києвом з метою формування зони безпеки, стабільності та демократичного політичного режиму і роблять усе можливе, щоб не тільки допомогти Україні, а й зміцнити власну обороноздатність перед потенційною російською загрозою.
Ключові слова: Україна, Вишеградська четвірка, повномасштабне воєнне вторгнення Росії
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).