СТАЛИЙ РОЗВИТОК ЄВРОПИ: ПУБЛІЧНО-ДИПЛОМАТИЧНИЙ ВИМІР МІЖНАРОДНОГО ТУРИЗМУ
Анотація
Статтю присвячено публічно-дипломатичному виміру міжнародного туризму як потужного чинника сталого розвитку Європи. З огляду на статус України як кандидатки в члени Європейського Союзу й відстоювання нею в протистоянні з російським агресором цінностей євроатлантичної цивілізації та глобальної демократії, наголошено на необхідності долучення нашої країни до загальноєвропейських процесів публічно-дипломатичної діяльності. Однак Стратегією публічної дипломатії Міністерства закордонних справ України на 2021–2025 рр. суттєво обмежено компетенції структур вітчизняної туристичної індустрії, що не сприяє завданням сталого розвитку Європи. Резюмується щодо необхідності корекції цієї Стратегії відповідно до нових реалій українського сьогодення.
Ключові слова: міжнародний туризм, принципи сталого розвитку, європейська публічна дипломатія, Стратегія публічної дипломатії Міністерства закордонних справ Україн
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).