Політика та методи боротьби Європейського Союзу з тероризмом
Анотація
При аналізі антитерористичних структур та практики боротьби з тероризмом у Європейському Союзі у 2001–2020 роках можна виділити як безперечні досягнення антитерористичного курсу, так і його об›єктивні недоліки. Метою статті є виявлення сильних та слабких сторін контртерористичної практики ЄС, а також визначення перспектив розвитку та ризиків у подальшій діяльності. Здійснено спробу визначити позитиви на сучасному етапі розробки контртерористичної стратегії; виявити фактори, що протистоять цим перевагам; окреслити потенційні можливості поліпшення нинішньої ситуації; дослідити чинники, що перешкоджають розвитку антитерористичної діяльності Європейського Союзу.
Ключові слова: тероризм, боротьба з тероризмом, безпека, Європейський Союз, контртерористична стратегія, методи боротьби з тероризмом
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).