Аналіз позиції країн ЄС щодо політики Талібану в Ісламській Республіці Афганістан у 2021 році
Анотація
Ситуація в Афганістані, що виникла через захоплення влади ісламістсько-терористичною організацією Талібан, набула характеру гуманітарної катастрофи. Вона викликала відтік широких соціокультурних мас у пошуках прихистку від її наслідків у країнах Західної Європи, інститути держав якої мають проявити чітку позицію, щоб усталити внутрішньо- та зовнішньополітичну обстановку з метою уникнення непередбачуваних наслідків. Такий стан може загрожувати безпеці країн ЄС. Тому необхідність чіткої оцінки політичної реакції органів державної влади європейських країн є важливим завданням сьогодення для визначення ефективних орієнтирів вирішення проблеми «східного наступу на Захід».
Завдання наукової роботи – проаналізувати політичну реакцію держав Європейського Союзу щодо політики Талібану в Афганістані.
Ключові слова: Ісламська Республіка Афганістан, ЄС, політична реакція,
Талібан, державні інституції, геополітика.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).