Отримання фінансової допомоги з ЄС як аспект формування національних економічних перспектив України
Анотація
Сучасний розвиток економік країн ЄС досягає досить високих показників, що знаходить своє відображення в тому числі й у рівні життя населення провідних європейських країн, наявних можливостях саморозвитку та стабільності в усіх витікаючих з економіки секторах. Такий результат став реальністю зокрема завдяки ефективній організації діяльності як на глобальному (централізованому), так і на локальному (регіональному) рівнях.
Доволі тривалий, проте планомірний процес еволюції провідних державних сфер сприяв формуванню та виокремленню комплексу європейських стандартів, на яких, власне, базуються зараз усі ефективні системи управління державами світу, їх імплементація в український простір сприятиме формуванню якісно нових, інноваційних національних економічних перспектив. Але таке формування, на нашу думку, можливе в тому числі завдяки комплексній фінансовій допомозі партнерів з ЄС, а також створенню ефективної стратегії освоєння таких
кредитних коштів українською стороною. Однак сьогодні такий механізм в необхідному вигляді відсутній, а тому дослідження і наукові напрацювання з цієї теми є важливими й актуальними.
Ключові слова: євроінтеграція, європейські стандарти, фінансова допомога, транс’європейська кооперація, економіка, економічні перспективи.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).