Вплив ескалації російської агресії на безпеку в Карпатському регіоні
Анотація
У статті розкрито вплив російської агресії проти України на безпеку Карпатського регіону. Цей регіон розглядається Кремлем як сфера свого панування, за яку він готовий боротись всіма засобами, включно з військовою агресією. Визначено стан та перспективи проєкту Міжмор’я, окреслено роль Бухарестської дев’ятки в протидії російській експансії, показано особливості сучасної агресивної політики РФ. Російська агресія в Україну, гібридні дії РФ проти Заходу поставили на порядок денний необхідність посилити стратегічну солідарність у Карпатському регіоні.
Виклик демократичному світові з боку Російської Федерації охоплює міжнародно-правові, економічні, політичні та інформаційні аспекти.Консолідація Заходу (включаючи Україну і всі країни Карпатського регіону як його невід’ємну частину) спроможна зупинити агресію Росії та покарати її за системні порушення міжнародного права.
Ключові слова: Карпатський регіон, НАТО, Міжмор’я, Бухарестська дев’ятка, агресивна політика Росії.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).