Регіональна cтійкість у Центральній Європі після президентства Трампа, Brexit та Соvid-19
Анотація
У статті визначено змінні, які у короткостроковій перспективі впливатимуть на національну стійкість України та відповідний стан Центральної Європи у зв’язку із внутрішньополітичною та міжнародною трансформацією у / і навколо США, Великої Британії/ЄС та пост-COVID-19. Зокрема систематизовано фактори, які сприяють досягненню регіональної стійкості у період кардинальної трансформації міжнародного середовища щодо центральноєвропейського регіону або ж відіграють дезінтеграційну роль у формуванні центральноєвропейської єдності із «зовнішнім» світом; визначено значення «українського питання» для формування порядку денного забезпечення стійкості країн Центральної Європи.
Ключові слова: стійкість, безпека, Україна, Центральна Європа, Європейський Союз, COVID-19, інтеграція, дезінтеграція.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).