Адміністрація Дональда Трампа у питаннях взаємодії з Європейським Союзом
Анотація
Сполучені Штати Америки, світова наддержава, та Європейський Союз, міждержавне об`єднання 27 європейських держав, є частиною Західного світу, яких об`єднує спільна історія, культура, демократичні цінності тощо. Та, незважаючи на це, між цими суб`єктами на економічному та політичному тлі зростає і конкуренція. Обрання Дональда Трампа президентом США в 2016 році шокувало світ і сколихнуло Європу, а специфіка його президентства загострила розбіжності між Сполученими Штатами та ЄС і змушувала зарубіжних партнерів Сполучених Штатів у Європі звикати до цього фактору. Прагнення Д. Трампа “Зробити Америку знову великою” та боротьба з дефіцитом зовнішньої торгівлі стали наслідком певних змін в їхніх стосунках, дослідженню чого і присвячено статтю.
Ключові слова: США, президент, Дональд Трамп, політика, Європейський Союз.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).